Blog

Przebudzenie Gotarda - reaktywacja.

2014-04-17 17:15:01, komentarzy: 0

Nie wdając się w szczegóły ; ostatni rok z różnych powodów był dla nas wyjątkowo trudny.

Z tego powodu także działalność muzycznego bandu została praktycznie zawieszona na dłuższy czas (pomijając wydane dzięki pomocy przyjaciół Ep"Green Heart").

Najwyższa pora zacząć wszystko od nowa i w każdym możliwym sensie - obudzić się ze snu zimowego :)


Takie tam :)

 

W najbliższym czasie pojawi się nowy klip,który miał sie pojawić już grubo ponad pół roku temu.Wspominkowe wideo będzie zawierać wybrane sceny z opublikowanych wcześniej filmów oraz kilka scenek z kręcenia czyli tak zupełnie na luzie bez obróbki dzięki czemu poznacie nas trochę lepiej ;) Prawdopodobnie już w święta będzie premiera i nie bez powodu właśnie taki termin chcemy przeznaczyć na premierę - W każdej kulturze zmartwychwstanie przyrody (w naszych warunkach po zimie,w innych np po suszy) od zawsze było ważnym i radosnym wydarzeniem dającym nadzieję na nowe życie.

Także w naszej kulturze obchodzimy prastare święto wiosny w ogromnej części zaadaptowane przez Chrześcijaństwo,które choć zmieniło odrobine interpretacje przejścia trybu życia z czasu zimowego na wiosenny/letni to jednak pozostawiło tą najważniejszą rzecz - radość z ponownych narodzin ,również świata przyrody a więc nadzieję na większy dostatek wszystkiego,lepszy nowy czas.


Gotard - scena z video"Ritual"

 

Czasem Człowiek zastanawia sie nad tym czy jeszcze jutro zobaczy świat wokół...

Zażegnanie takiej obawy także jest trochę jak zmartwychwstanie ; cieszy wszystko wokół nawet najbardziej banalne rzeczy na które większośc ludzi nie zwróciłaby uwagi.

Takie zdarzenia uczą tego jak wiele mamy nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy.


Poza nowym video trwają także prace nad rozpoczęta zupełnie nowa płytą ale o tym więcej juz w najbliższym czasie.


Nie bez powodu Gotard odrodzi się symbolicznie właśnie teraz.Muzyka to z jednej strony jedynie przyjemność,frajda tworzenia i dawania czegoś od siebie innym ale poza tym w komponowaniu muzyki jest coś osobistego ; wszystkie przeżycia,doświadczenia i stan ducha wpływają na muzykę.

Bieżące info a także dotychczasowe klipy i płyty znajdziecie na stronie zespołu. 

 

Pozdrawiamy i dzięki,że jesteście z nami !

Kategorie wpisu: Muzyka, GOTARD
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW