Blog

O Gotardzie i lasach deszczowych czyli podsumowanie roku...

2013-01-02 02:55:06, komentarzy: 0

gaia

 

To dla naszej ekipy był dość ciekawy rok a wszystko zaczęło się od nowej płyty inspirowanej odwiecznym powiązaniem Człowieka ze światem przyrody i zrywaniu tych powiązań współcześnie choć właściwie od dawna.

 
Nakładem 3Loop rec. nowy album ukazał sie zarówno w wersji elektronicznej dostępnej za darmo w sieci jak i w postaci CD przy czym do wersji pudełkowej dołączyliśmy 3 utwory nie dostępne w darmowej wersji albumu.

Strona albumu


Dzięki pomocy przyjaciół powstał pierwszy klip do płyty dla utworu tytułowego obrazujący w zamyśle świat przyrody bez nas...


 


 

 

Z wielką przyjemnością  wzieliśmy także udział w ciekawej muzycznej akcji zapoczątkowanej przez Wojciecha Wszelakiego znanego jako The Motyw.
Płyta z remiksami jego utworów zarówno w naszym wykonaniu jak i wielu innych świetnych muzyków jest darmowa dla każdego jednak jej celem jest zachęcenie do pomocy małej klaudii,która urodziła sie bez dłoni.

Więcej o tej akcji i o tym jak możecie pomóc przeczytacie tutaj.Kolejną fajną rzeczą i ważną dla nas była współpraca z Greenpeace Polska dzięki czemu udało się nagrać klip do utworu "Green Heart" będący naszym małym manifestem przeciwko bezgranicznej głupocie człowieka odnośnie niszczenia lasów deszczowych co wiąże się z bezmiarem okrucieństwa wobec zarówno zwierząt jak i ludzi zamieszkujących takie tereny a warto pamiętać o tym,że lasy deszczowe,które mają wpływ na globalny klimat i które mogą zniknąć w ciągu najbliższych dekad są jedynie ważnym symbolem - jednocześnie tylko mała cząstka tego co wyrządzamy własnej planecie więc i sobie... 

 
Kawałek dzięki klipowi z poruszającymi scenami filmowców z Greenpeace stał się dla nas ważny z powodu przesłania w którym chcielibyśmy pomóc na ile tylko potrafimy dlatego w najbliższych planach jest także nowe EP z remiksami naszych przyjaciół do tego utworu ale o tym więcej także na naszej stronie już niebawem ;)

 
Na zakończenie roku nagraliśmy także wspólny utwór z Marcinem Klarenzem.
Rapowany przez Klarenza kawałek to swoisty manifest przeciwko powszechnemu zakłamaniu w jakim żyjemy.Bardzo dziękujemy Wam za każde wsparcie w wielu sprawach oraz także w imieniu zespołu,że jesteście z nami od paru lat :)
 
Wszystkiego dobrego !
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW