Blog

Nie tylko o Gotardzie na początek...

2012-07-11 20:59:04, komentarzy: 1

Kilka dni temu ruszyła  nowa strona naszego projektu na której sie znajdujecie dlatego na początek kilka słów o nas czyli o muzycznym projekcie Gotard.

 

Gotard to również pseudo założyciela zespołu czyli człowieka ,który pisze ten tekst ;)

Projekt Gotard narodził się w 2005 roku z pasji do podróży i historii a zwłaszcza z chęci zobrazowania miejsc niezwykłych związanych głównie z dawnymi dziejami i tajemnicami ludzkości.

 

Gotard foto

 

Początkowo jako projekt jednoosobowy a później duo (Jacek Kul i Tomasz Marc) poszukiwaliśmy stylu,który określiłby nasz muzyczny światek choć do dziś dajemy sobie pole do nowych poszukiwań mimo,że przez te kilka ostatnich lat udało nam sie stworzyc pewien styl i wizerunek.

 

 

Przed pierwszym albumem sygnowanym nazwą Gotard pojawiła sie bardzo eksperymentalna płyta pod tymczasową nazwą czyli jako projekt JTB.


LP."karylion" JTB był jednym wielkim eksperymentem,można by powiedzieć,że trudnym do zaszufladkowania choc słowo "samplowany dark ambient" może byłoby najbliższe prawdy.

 

     

 

Dopiero na kolejnych wydawnictwach - pierwszym i drugim albumie wykształcił sie pewien styl muzyczny,który wielu z Was przypadł do gustu za co bardzo dziękujemy.

 

Najważniejsza dla nas pozostaje druga oficjalna płyta czyli album "twilight".

Dokładny opos tej płyty znajdziecie tu :

 

http://gotard.manifo.com/twilight

 

Więcej o muzyce przeczytacie min.w zakładce "Dyskografia" na stronie projektu ;

 

http://gotard.manifo.com/

 

 

 

Więcej klipów :


http://gotard.manifo.com/videos

 

Na blogu znajdziecie również tematy nie związane z muzyką bo skoro juz mamy tu kawałek przestrzeni wirtualnej to nic nie stoi na przeszkodzie by promowac pewne ważne tematy czy akcje (do czego oczywiście namawiamy także każdego z Was)

 

Miłego czytania słuchania i oglądania :) 


http://gotard.manifo.com/

 

J.K.

 

 

 

Kategorie wpisu: Muzyka, GOTARD
« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Dort 10:53, 27 sierpnia 2012

    Uwielbiam Was!

    Odpowiedz
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW