Blog

Muzyka Gotarda i "OSTRACISED!" Balladyny De Tempête !

2013-05-26 01:59:00, komentarzy: 0

Balladyna De Tempête


to artystka,która poprzez taniec,śpiew,muzykę i krzyk (dosłownie) wyraża sprzeciw wobec hipokryzji i tolerancji dla zła w jakiej jesteśmy wychowywani i z jaką obcujemy na co dzień.
Sprzeciw wobec ślepej wiary w pseudoideologie takie jak nacjonalizm czy wobec przyzwolenia na budowanie szczęścia jednego człowieka kosztem cierpienia innego.

Na swojej stronie porusza tematy trudne,często celowo nie nagłaśniane takie jak deptanie godności uchodźców przez ...świat "cywilizowany"(min.UE)
Poza obozami w których "nielegalni" imigranci sa przetrzymywani latami jak w więzieniu za nic,istnieje też okrutne przyzwolenie ,wręcz wytyczne odnośnie ludzi usiłujących wydostac sie za wszelka cene z piekła.
Gdy płynąc na marnych łodziach (na wszystkim czym się tylko da) toną przed dotarciem do Europy,wtedy nikt im nie pomaga.
Giną a w najlepszym razie trafiają do wspomnianych obozów (zlokalizowanych głównie na Malcie) tylko dlatego,że mieli nadzieje na nowe godne życie bez wojny czy głodu na codzień.

Czy demokracja to tylko złudzenie ?
jak to możliwe,że TO dzieje się w Europie (i na całym świecie) w XXI wieku ?

Tak palące tematy dotyczące Życia i godności drugiego człowieka nie sa popularne (!)

Wiele cierpienia zarówno zwierzat jak i ludzi świat przemilcza...w imie korzyści finansowych lub polityki.
My równiez często nie zdajemy sobie sprawy z tego,że jedynie powtarzamy nieprawdę ślepo wierząc w rozdmuchane sztucznie problemy i nie dostrzegając tych prawdziwych.
Ślepo wierzymy w zdanie różnego rodzaju ludzi uznawanych mniej lub bardziej szeroko za "autorytety morlane" a w rzeczywistości nie posiadamy WŁASNEGO zdania.
Ulegamy zbiorowej histerii na temat praw danej mniejszości wtedy gdy komuus zależy na tym by społeczeństwo dało sie omamić.

A przeciez chodzi o Życie i godnośc ludzi takich jak każdy z nas.
Lekceważone są także prawa zwierząt.Niezależnie od praw obowiązujących w danym kraju łatwo zapominamy,że jesteśmy tylko częścią świata ,który nas otacza i nie mamy żadnego prawa do tego by na hipokryzji wobec innych form życia dalej budować naszą ślepa cywilizację.

I właśnie to artystka całym swoim jestestwem przekazuje w muzyce śpiewie i tańcu.


Bardzo cieszymy się,że nasza muzyka może byc jakąś częścią tego przekazu i dziękujemy za to.
 
Wykorzystany utwór to "Mitra".
Ze słowami Balladyny to "SORCIÈRE
 
Zapraszamy także do działu DÉMANTÈLEMENT DES CAMPS  gdzie znajdziecie wspólny projekt balladyny i Gotarda oraz dodatkowe informacje :

Kategorie wpisu: Muzyka, GOTARD, Współpraca
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW